Неділя, 19.05.2024, 07:56
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Конструкція залізничної колії і його зміст

Енергопостачання механізмів і інструменту
 Пересувні електростанції АБ2-Т/230Ж мають бензиновий двигун потужністю 2.942 кВт і генератор потужністю 1,6 кВт. Витрата пального становить 1,5 л/год. Маса електростанції 125 кг Електростанція стійко працює при температурі від +50 до - 50 С.

Електростанцію встановлюють на узбіччі на відстані від крайньої рейки не ближче 2 м. Перед початком робіт перевіряють справність паливного бака і бензопроводу, заправляють двигун паливом і маслом, переконуються в надійності заземлення. При заправці паливом не можна допускати, щоб бензин потрапив на нагріті деталі двигуна. До підключення кабелю, що веде до электроисполнительному інструменту, переводять рубильник або вимикач навантаження в положення «вимкнено».

Під час роботи електростанції забороняється доторкатися до клем або затискачів і усувати несправність кабелю до переведення агрегату на холостий хід. Не можна допускати ослаблення кріплення двигуна на рамі. Після роботи кабельну мережу прибирають, агрегат очищають від бруду, перевіряють стан контактів, щіток, контактних кілець.
 

 Електростанції АБ4-Т/230Ж (рис. 11.22) мають бензиновий двигун потужністю 5.884 кВт і генератор потужністю 3,2 кВт. Витрата пального 3 л/год. Маса агрегату 199 або 160 кг (з алюмінієвим двигуном). Умови експлуатації електростанції АБ4 ті ж, що і електростанції АБ2. 

Промисловість освоїла і випускає нові типи пересувних електростанцій, що відрізняються суттєвим зменшенням маси. 

Електростанція АБ2-Т/230-ВПМ-2-Ж має масу 90 кг, а електростанція АБ4-Т/230-ВПМ-2-Ж - 145 кг

На звеносборочных базах тимчасового типу, де немає постійних джерел електроенергії, можуть застосовуватися електростанції ДЕС-40, ДЕС-50, У-12, У-14, мають потужність відповідно 27; 50; 100; 200 кВт. Такі електростанції встановлюються в спеціальних приміщеннях або обладнаних для цих цілей вагонах.

Электроисполнительный інструмент і механізми можуть підключатися до низьковольтних мереж напругою 220 і 380 Ст. При напрузі 220 В і трифазному струмі підключення до мережі здійснюється через токоразборные точки. При напрузі 380 В для підключення застосовують знижуючий трансформатор. При однофазному струмі й напрузі 220 В перед розподільною коробкою включають спеціальний пристрій - перетворювач кількості фаз.

Для відбору електроенергії від високовольтних ліній електропередачі напругою 6 і 10 кВ можуть застосовуватися стаціонарні понижуючі трансформаторні підстанції, які розташовуються вздовж залізниці через 2 - 4 км. Струм напругою 230 В надходить з цих підстанцій в низьковольтні лінії, які можуть підвішуватися на опорах контактної мережі або на опорах, спеціально встановлених для цих цілей.

Перед тим як використовувати будь-джерело струму, треба переконатися у надійності його заземлення. Кабелі для підключення до джерела електроенергії мають 4 жили, одна з яких служить заземленням. Жила заземлення підключається до корпусу електричного інструменту. Інший кінець цієї жили підключений до вилки, включається в розподільну коробку і замикає заземлення на корпус коробки.У свою чергу корпус розподільної коробки через четверту жилу кабелю, що з'єднує коробку з джерелом струму, підключається до заземлення джерела струму.

Кабель слід оберігати від потрапляння на нього бензину, мазуту і масел. Необхідно, щоб кінці кабелю були міцно прикріплені до клем сполучної муфти. Контакти з'єднувальних коробок і вилок повинні бути добре зачищені. Після роботи очищають сполучну апаратуру ат бруду, підвідні кабелі змотують і зміцнюють на інструменті, а магістральний кабель скачують у бухту.

Категорія: Конструкція залізничної колії і його зміст | Додав: 26.09.2016
Переглядів: 1134 | Рейтинг: 0.0/0