Вівторок, 07.05.2024, 22:07
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Конструкція залізничної колії і його зміст

Організація снігоборотьби
Снегоборьба здійснюється за оперативним планом, який розробляється для кожної дистанції шляху, великої станції, відділення дороги і залізниці. Оперативний план призначений для організації дії всіх служб, щоб забезпечити рух поїздів у будь-яких погодних умовах. Основу оперативного плану становить схема дистанції колії або станції з нанесенням на ній які заносять ділянок та снігозахисних засобів. Оперативним планом передбачається порядок попередження працівників, пов'язаних з рухом поїздів, про можливі снігопади і завірюхах;система виклику осіб, пов'язаних з роботою снігоочищувачів та снігоприбиральної техніки, компресорних установок для очищення стрілочних переводів, ремонту машин і механізмів, керівництва робочою силою, що залучається з інших залізничних або територіальних підприємств.

Отримавши попередження про можливу хуртовини, приступають до роботи штаби з снегоборьбе на станціях, відділеннях доріг. В оперативному плані вказується склад штабу та графік чергування його членів.

З усієї снігоприбиральної техніки в першу чергу починають працювати кошти з очищення стрілок від снігу. Бригади, які виділяються для очищення стрілок, повинні складатися з досвідчених монтерів шляху. Ці бригади закріплюються за певними горловинами станції з тим, щоб люди добре знали розташування кожної стрілки, черговість очищення стрілок, місця, куди треба зійти з колії при наближенні рухомого складу. В оперативному плані передбачають порядок керівництва цими бригадами з боку чергового апарату станції, засоби зв'язку і оповіщення при роботах по снегоборьбе.

Робота снігоочисників може призначатися як в профілактичних цілях, так і для ліквідації заметів. Снігоочисник слід при необхідності на правах відбудовного поїзда. На Пермському відділенні Свердловської дороги розроблено метод роботи снігоочисників з диспетчерського графіку з очищенням в першу чергу головних, а потім приймально-відправних шляхів проміжних станцій.

Оперативним планом снігоборотьби на станції встановлюються три черги очищення шляхів:

в першу чергу очищають головні і прийомо-відправні колії, стрілочні переводи, що прилягають до цих шляхів, маневрові витяжки та шляхи подгорочного парку шляхи, що ведуть в локомотивне депо і склади палива, шляхи екіпіровки локомотивів, стоянки відбудовних і пожежних поїздів, поворотні пристрої;

у другу чергу очищають малодеятельные шляху подгорочных парків, шляхи вантажних дворів, екіпіровки та відстою пасажирських вагонів, промывочно-пропарювальних пунктів, що ведуть до складів і майстерень;

у третю чергу очищають інші станційні колії.

Оперативний план визначає порядок очищення колій і закріплення за окремими районами станції снігоприбиральної техніки.

Сніг з стрілочних горловин і подгорочных парків прибирається, як правило, снігоприбиральними машинами. Приймально-відправні колії можуть очищатися снегоочистителями і стругами з послідовною перевалкою снігу з шляху на шлях і скиданням його під укіс або вивезенням з крайнього шляху парку снігоприбиральними машинами.

Очищення шляхів виконують в ув'язці з графіком руху поїздів по мірі звільнення шляхів або з перестановкою складів на очищені шляху. Кожній яка вступає на чергування зміні дається завдання за кількістю очищуваних шляхів і кількості рейсів снігоприбиральних машин.

Категорія: Конструкція залізничної колії і його зміст | Додав: 26.09.2016
Переглядів: 2072 | Рейтинг: 0.0/0