П`ятниця, 17.05.2024, 06:03
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Конструкція залізничної колії і його зміст

Правила використання та огорожі знімних транспортних і контрольних засобів
Путеизмерительные і дефектоскопные візки, колійні вагончики та інші знімні рухомі одиниці займають перегін без отримання спеціальних поїзних документів або дозволяючих сигналів. У кожному разі перед виїздом на перегін старший працівник, який супроводжує пересувну знімну одиницю, у чергового по станції отримує довідку про фактичний рух поїздів.

На лініях чи на окремих ділянках з дуже складним планом та профілем, а також на перегонах, що мають великі мости й тунелі, порядок руху таких одиниць встановлюється наказом начальника залізниці. Працівники, які супроводжують знімні одиниці, на таких ділянках повинні проявляти підвищену пильність.

Виїзд знімної дрезини на перегін дозволяється лише після отримання довідки від чергового по станції по телефону про поїзному положенні. Якщо немає телефону, то старший працівник повинен керуватися розкладом руху поїздів під час руху виявляти особливу пильність.

Про роботу знімних дрезин видаються попередження на поїзди із зазначенням кілометра і часу робіт. Заявки на видачу попереджень подає дорожній майстер напередодні.

Забороняється робота знімних одиниць вночі, сильні тумани, снігопади, хуртовини: у цих умовах робота дозволяється тільки у виняткових випадках при відновленні шляху.

Знімні рухомі одиниці супроводжуються такою кількістю монтерів колії, які в будь-який момент можуть швидко зняти їх з колії при наближенні поїзда. У всіх випадках кількість монтерів шляху разом з водієм має бути для дрезини МД-5 не менше 4 чол., для дрезини СМ-4 - не менше 2 чол. не Можна залишати на шляху знімну дрезину, навіть огороджену сигналами, без монтерів колії, які могли б у будь-який момент її зняти.

Робота колійних вагончиків на станційних коліях дозволяється черговим по станції. Причому керівник робіт робить запис про це в Журналі огляду колій, стрілочних переводів, пристроїв СЦБ, зв'язку і контактної мережі.

Під час роботи і переміщення шляхові візки та інші знімні одиниці захищають відповідними сигналами. Колійні вагончики на перегонах одноколійних ліній і при русі по неправильному шляху двоколійних ліній захищають наступним чином: вдень на вагончику встановлюють щит червоного кольору з обох сторін або розгорнутий червоний прапор на жердині, а вночі - ліхтар, що сигналізує червоним вогнем вперед і назад.На двоколійних ділянках при прямуванні по правильному шляху вдень на вагончику встановлюють щит, пофарбований з передньої сторони в білий, а задній - у червоний колір, а вночі зміцнюють ліхтар на жердині, що сигналізує вперед прозоро-білим вогнем, а тому - червоним.

Крім того, колійні вагончики захищають з обох сторін сигналисты, що мають переносні або ручні червоні сигнали. Сигналисты переміщуються разом з вагончиком на відстань Б (див. табл. 14.1).

При роботі колійного вагончика на станціях вдень на ньому встановлюють щит, пофарбований з обох сторін в червоний колір або червоний прапор на жердині, а вночі - ліхтар на жердині, що сигналізує вперед і назад червоним світлом. Крім того, вагончик на відстані 50 м з обох боків огороджують переносними або ручними червоними сигналами.

Двоколісний однорейкову або візок одноосний при гарній видимості (не менше 2000 м) захищають червоним прапором, який зміцнюють на ручці візка. При поганій видимості (менше 2000 м), а також на великих штучних спорудах, при перевезенні більше двох шпал одночасно, рейок, хрестовин, баласту візок захищають, як колійний вагончик.

Путеизмерительные і дефектоскопные візки огороджують при гарній видимості (понад 2000 м) червоним прапором на жердині, встановленому на візку, при поганій видимості (менше 2000 м) візки захищають, як колійний вагончик.

Пересувні знімні механізми захищають так само, як візка.

Керівники робіт, що супроводжують колійні вагончики та інші знімні механізми, повинні мати при собі ручні сигнали, духові ріжки для подачі сигналів про наближення поїзда і петарди для його зупинки в разі необхідності.

Якщо після подачі сигналу про наближення поїзда вагончик або візок з якихось причин не знімається з шляху, то сигналист укладає три петарди на рейки і, відійшовши від них у бік вагончика на відстань 20 м, показує червоний сигнал у бік поїзда. Якщо за місцевими умовами перреносные сигнали на відстані Б (див. табл. 14.1) не видно, керівник ставить проміжних сигналистов.

Керівник робіт інструктує сигналистов, вказує їм на те, що на двоколійних або багатоколійних ділянках при прямуванні поїзда по сусідній колії переносний червоний сигнал, що рухається попереду вагончика, до проходу поїзда знімається.

Категорія: Конструкція залізничної колії і його зміст | Додав: 26.09.2016
Переглядів: 1738 | Рейтинг: 0.0/0