Четвер, 06.02.2025, 01:52
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|
|
Середній і подъемочный ремонти шляху
Середній і подъемочный ремонти шляху можуть виконуватися як самостійна робота, так і супровідна при суцільній заміні рейок новими або старогодными.
В останньому випадку, якщо середній ремонт виконується шляховими машинними станціями, доцільно рейко-шпальну решітку збирати на виробничих базах ПМС з укомплектуванням її поряд з новими також і старогодными відремонтованими шпалами.
Старогодная рейко-шпальна решітка може укладатися також із залізобетонними шпалами як на головних, так і на станційних коліях. У всіх випадках при складанні ланок з старопридатних матеріалів замінюють негідні рейкові скріплення на нові або відремонтовані.
Технологія робіт на перегоні аналогічна з роботами по капітальному ремонту колії. Колійна машинна станція може з'явитися підрядниками у дистанції колії у роботах зі складання колійної решітки, укладання її, вивезення на базу і розбиранні знімаються ланок.
У цьому випадку дистанційна колона виробляє підготовчі та оздоблювальні роботи і бере участь у виконанні основних робіт в «вікно».
Організація робіт із середнього ремонту колії з переборкой рейко-шпальної решітки на базах і укладання її з допомогою путеукладочных кранів, особливо при залізобетонних шпалах, є раціональною, підвищує продуктивність праці, ефективність використання «вікон» і покращує якість робіт. Якщо середній ремонт виконується без зміни рейок, то підготовчі роботи практично не відрізняються від таких робіт при капітальному ремонті колії.
Основні роботи проводять в «вікна» тривалістю, як правило, 3 год із застосуванням щебенеочисної машини ЩОМ-Д, хоперів-дозаторів і машини ВПО-3000.
Після відкриття перегону виконують роботи, які забезпечують стан шляху, що дозволяє встановити швидкість, передбачену графіком. У наступні дні закінчують виправку і обробку шляху, очищають узбіччя та кювети, приводять в порядок переездный настил, підходи до переїзду та інші облаштування, а також шляхові знаки.
Роботи по подъемочному ремонту важче механізувати у зв'язку з тим, що багато з них виконуються окремими ділянками, часто невеликими по протяжності: очищення баласту в місцях виплеск і на укосах баластної призми, зміна окремих шпал і скріплень і т. п. Однак выправочные роботи можливо виконувати з використанням ВПО-3000 і ВПР-1200 у «вікна» тривалістю 2 - 3 ч.
Перед виробництвом выправочных робіт при середньому і подъемочном ремонту з шляху вилучають гучинные і регулювальні прокладки, а на колії із залізобетонними шпалами змінюють зношені гумові прокладки. Роботи ці виконуються з використанням клеммно-болтових машин, а в необхідних випадках і з вивіскою рейок домкратами.
При виконанні подъемочного і особливо середнього ремонту шляху рекомендується планувати роботи на ділянках можливо більшої протяжності, ні в якому разі не пропускати без оздоровлення стрілочні переводи.
На великих станціях обов'язково треба виконувати комплексний ремонт стрілочних горловин на вході і виході зі станції, на предгорочных і подгорочных горловинах. При цьому слід проводити перевірку профілю гірки і подгорочных шляхів і при выправочных роботах приводити його до проектного положення. Важливо також провести роботи по відновленню, а при необхідності і до пристрою знову водовідвідних споруд, включаючи водовідвідні канави, лотки, поглинаючі колодязі, дренажні пристрої і т. п.
|
Категорія: Конструкція залізничної колії і його зміст | Додав: 26.09.2016
|
Переглядів: 6195
| Рейтинг: 0.0/0 |
|