П`ятниця, 17.05.2024, 04:43
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Конструкція залізничної колії і його зміст

Швидкості, що встановлюються для руху поїздів після виробництва колійних робіт
Всі дорожні роботи проводяться по технологічним процесам, розробленим на основі процесів, затверджених Головним управлінням шляху МПС.

Основні види ремонтно-колійних робіт повинні здійснюватися з максимальним застосуванням колійних машин та механізмів і особливо виправочно-подбівочно-оздоблювальних машин, а також ущільнюючих та інших машин, які значно прискорюють стабілізацію шляху після виробництва комплексних оздоровчих робіт в «вікно».

При виконанні комплексу робіт на рейках типу Р65 і важче з застосуванням виправочно-подбивочных машин і додаткової вивантаженням баласту в «вікно» після роботи цих машин швидкість проходження одного-двох поїздів після «вікна» повинна бути 25 км/год, а наступних поїздів - не менше 60 км/ч. Якщо роботи виконуються із застосуванням виправочно-подбивочных машин, але без додаткової вивантаження баласту, то швидкість одного-двох поїздів після «вікна» повинна бути 15 км/год, а наступних - 50 км/ч.При роботах на рейках типу Р50 із застосуванням виправочно-подбивочных машин швидкість проходження одного-двох поїздів після «вікна» повинна бути 15 км/год, а наступних - 50 км/ч.

При відсутності виправочно-подбивочных машин перші один-два потяги по відремонтованого шляху пропускаються зі швидкістю не більше 15 км/год і наступні поїзди протягом 3 год - зі швидкістю 25 км/год, після чого швидкість руху повинна встановлюватися 40 км/год при рейках типу Р50 і легше і 50 км/год при рейках типу Р65 і важче. Графиковая швидкість руху поїздів, але не більше 100 км/год, має бути встановлена не пізніше, ніж до кінця другого робочого дня.Якщо в цьому випадку застосовуються виправочно-подбивочные машини, то графиковая швидкість встановлюється до кінця робочого дня, але не більше 100 км/ч.

При суцільній заміні рейок без заміни підкладок та пропуску після «вікна» перших одного-двох поїздів зі швидкістю не більше 25 км/год оздоблювальні роботи повинні провадитись при таких швидкостях за місцем робіт:

рейки нові типу Р50 і важче - 40 км/год, а з одночасною заміною підкладок - 25 км/год;

рейки старогодные типу Р50 в прямих і кривих радіусом більше 650 м - 40 км/год, а з одночасною заміною підкладок - 25 км/год;

в кривих радіусом 650 м і менше - 25 км/год, а з одночасною заміною підкладок - 15 км/год;

рейки нові і старогодные легше типу Р50 - 25 км/ч.

До кінця робочого дня швидкість повинна бути доведена до встановленої графіком руху поїздів.

Швидкості більше 100 км/год встановлюються після закінчення стабілізації шляху (пропуск не менше 350-500 тис. т брутто) і особистої перевірки його стану начальником дистанції колії.

На ділянках з роздільним рейковим скріпленням порядок ослаблення і закріплення рейок клемними болтами встановлюється технологічними процесами, затвердженими Головним управлінням шляху МПС.

Клемні болти повинні бути закріплені при швидкості 60 км/год на кожній другій шпале, при швидкості руху поїздів не більше 40 км/год - на кожній третій шпале в кривих і на кожній четвертій прямих, при швидкості не більше 25 км/год - на кожній п'ятій шпале. Допускається при розрядки температурних напружень на роздільних скреплениях при швидкості не більше 25 км/год суцільне ослаблення клемних болтів. Із закінченням робіт всі клемні болти повинні бути закріплені.

На шляху також виконується цілий ряд інших робіт, що потребують видачі попереджень з обмеженням швидкості руху поїздів і відповідним огородженням місця роботи на певний час робочого дня. Перелік таких робіт із зазначенням порядку їх огородження, швидкостей, з якими поїзди пропускаються за місцем робіт, наведено в табл. 1. Інструкції щодо забезпечення безпеки руху поїздів при виробництві колійних робіт.

Категорія: Конструкція залізничної колії і його зміст | Додав: 26.09.2016
Переглядів: 1766 | Рейтинг: 0.0/0