Субота, 11.05.2024, 08:46
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

Андромеда II – це злиття залишків карликових галактик
Андромеда II – це злиття залишків карликових галактик
 

Міжнародна команда астрономів, що вивчає галактики-супутники, що оточують Андромеду, в перший раз спостерігають злиття двох малих карликових галактик. Результати їх дослідження опубліковані в неділю на сайті журналу Nature.

Автори дослідження, які родом з інституту Нільса Бора при університеті Копенгагена, астрономії університету Кембриджа та інституту Макса Планка з астрономії в Німеччині виявили потік зірок в Туманності Андромеди II. Рух зірок вказує, що зірки є залишками цього типу злиття.

Вчені вважають, що дана галактика в ранній Всесвіту була невелика, а потім ставала більше і масивніше з плином довгого часу, постійно стикаючись з сусідніми невеликими галактиками. Великі, більш масивні галактики часто притягують дрібні галактики завдяки гравітаційному тяжінню, і, в кінцевому рахунку, поєднуються, стаючи ще більше. Тим не менш, не все з невеликих галактик притягаються їх більш великими партнерами, кажуть дослідники.

Деякі залишаються на орбіті навколо більшої галактики. Прикладом може служити найбільша галактика в нашому районі – Андромеда. Ця спіральна галактика знаходиться приблизно в 2,3 мільйона світлових років від Землі. Андромеда оточена скупченням більше 20 маленьких галактик, кожна з яких була названа, як Андромеда I, Андромеда II, і так далі. Вивчаючи зірки Андромеди II, автори дослідження зробили вражаюче відкриття.

"Зірки в карликовій галактиці часто пересуваються навмання, але це не зовсім працює для Андромеди II. Зокрема, ми могли бачити, що один потік зірок рухається хаотично, в той час як інший потік зірок відрізняється цілком послідовним рухом ", - пояснив у своїй заяві в неділю астрофізик Nicola С. Амогіѕсо з інституту Нільса Бора.

"Ці зірки знаходяться у свого роду кільці і обертаються навколо центру галактики", – додав Nicola С. Амогіѕсо, пояснивши, що розмір Андромеди II становить менше одного відсотка розміру Чумацького Шляху. Те, що ми бачимо це залишки зіткнення двох карликових галактик, які мали величезний вплив на динаміку залишку".

Обертовий потік із зірок в галактиці, вивчений Nicola С. Амогіѕсо і його колегами, що повністю складається зі старих зірок, і, вивчаючи їх властивості, дослідники змогли з'ясувати, що відбувалося під час злиття галактики. Насправді, Андромеда II є прикладом найменш масивного злиття галактик на сьогоднішній день.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 488 | Рейтинг: 0.0/0