Понеділок, 13.05.2024, 17:32
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

ЄКА завершило найбільшу перепис властивостей пилу в сусідніх галактиках
ЄКА завершило найбільшу перепис властивостей пилу в сусідніх галактиках
 

Найбільша перепис типів пилу в сусідніх галактиках з використанням даних космічної обсерваторії " Гершель Європейського космічного агентства завершена.

Космічні порошинки є незначними, але при цьому вони – фундаментальні інгредієнти в рецепті газу і пилу при створенні зірок і планет. Але, незважаючи на таку величезну важливість, вчене співтовариство до цих пір мало не повною картиною властивостей пилу в галактиках за межами нашого Чумацького Шляху.

Основні питання, які необхідно було з'ясувати: як пил залежить від типу галактики і як це може вплинути на наше розуміння того, як галактики розвиваються. З цією метою обсерваторія Гершель зробила найбільший огляд космічного пилу, що охоплює широкий спектр сусідніх галактик, розташованих на відстані від 50 до 80 мільйонів світлових років від Землі.

У створений каталог було включено 323 галактики, що володіють різним типом зореутворення і різним хімічним складом, які можна спостерігати з допомогою інструментів Гершеля в інфрачервоному і субміліметровому діапазонах хвиль.

Зразок цих галактик був зібраний в колаж, в якому галактики розташовуються в певній послідовності. Так, багаті пилом галактики розташувалися у верхньому лівому куті, а бідні відповідно в правому нижньому куті.

Багаті пилом галактики, як правило, відносяться до спіральним типом, у той час як ті, вміст пилу в яких значно менше, як правило, є еліптичними галактиками. Синій і червоний кольори на колажі представляють більш прохолодні і теплі регіони пилу, відповідно.

Спостереження Гершель дозволять вченим визначити, яку кількість світла випромінюється пилом в залежності від довжини хвилі, що в свою чергу надасть кошти для вивчення фізичних властивостей пилу. Наприклад, галактики, де формування зірок йде з більшою швидкістю, повинні мати більш масивні гарячі зірки в своєму складі і, таким чином, пил в галактиці так само повинна бути тепліше. У свою чергу, це означає, що більше світла, випромінюваного пилом, повинно вийти на більш коротких хвилях.

Дані будуть доповнюватися спостереженнями, що вчинюються іншими телескопами, такими як наземний Великий міліметровий масив Атакама в Чилі, що дозволить астрономам поглянути на пил в галактиках, які розташовані на самому краю видимої Всесвіту.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 478 | Рейтинг: 0.0/0