Неділя, 12.05.2024, 07:09
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

Фрагменти радянського військового супутника згоріли в атмосфері
Фрагменти радянського військового супутника згоріли в атмосфері
 

Фрагменти радянського військового супутника, які могли долетіти до Землі, згоріли при вході в атмосферу минулої неділі.

Представник Міністерства оборони Росії полковник Дмитро Зенін повідомив сьогодні агентству ИТАР-ТАСС, що супутник військової розвідки Космос-1220 увійшов у атмосферу землі і згорів близько 5:58 вечора за місцевим часом (8:58 ранку EST).

Супутник " Космос-1220 був виведений на навколоземну орбіту в листопаді 1980 року і перебував в експлуатації всього два роки. Після того, як космічний апарат, який був частиною тодішнього радянського військово-морського ракетного щита, в 1982 році завершив свою місію, він продовжував перебувати на своїй орбіті.

У Роскосмосі продовжували відстежувати супутник і чекали, що він може впасти на Землю в найближчим часом. Крім цього існувала невелика ймовірність, що Космос-1220 може впасти на суші, однак експертні аналітики підтвердили, що корабель, навіть якщо не згорить в атмосфері землі, приземлиться в Тихому океані.

Варто відзначити, що будь-яке падіння космічного сміття завжди викликає певний рівень занепокоєння, але в дійсності він рідко загрожує населеним пунктам. Тим не менш, нещасні випадки все ж відзначалися. За даними НАСА, в середньому один фрагмент космічного сміття виживає в атмосфері Землі в день, але навряд чи хто-небудь це помічає.

Набагато більшу загрозу представляє собою так званий плаваючий сміття, який знаходиться в безпосередній близькості від Міжнародної космічної станції.

Як повідомляє Fox News , у НАСА говорять про більш ніж 800 фрагментах космічного сміття, які становлять загрозу для орбітальної лабораторії. З них 10 відсотків є космічними супутниками, близько третини є фрагментами ракетоносіїв.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 449 | Рейтинг: 0.0/0