Понеділок, 13.05.2024, 16:47
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

На аукціоні в Нью-Йорку будуть виставлені артефакти місячних місій НАСА
На аукціоні в Нью-Йорку будуть виставлені артефакти місячних місій НАСА
 

Артефакти місячних місій НАСА будуть виставлені на продаж на майбутньому аукціоні в Нью-Йорку. Захід відбудеться у вівторок і буде включати все, від космічних документів і закінчуючи скафандрами. В цілому планується продати більше 300 найменувань.

Серед інших предметів, виставлених на аукціоні, буде і відеокамера, яка використовувалася астронавтом Джеймсом Ірвіном під час місії Аполлон 15.

Також на продаж виставлений плечовий ремінь астронавтів, який був задіяний під час місії Аполлон 12. Протягом двох обширних досліджень поверхні Місяця, Чарльз Конрад і Алан Бін накопичили багато місячного пилу на скафандрах, рукавичках і льотному обладнанні, а також плечовому ремені, який і виставлений на продаж.

Одним з найбільш цінних лотів стане анотація астронавта Базза Олдріна. Документ містить дані, які зібрали Олдрін і Ніл Армстронг. Документ є однією із самих великих наборів нотацій, коли-небудь зроблених на поверхні Місяця. Його передпродажна оцінка становить від $ 35000 до $ 45000.

У той час як ці елементи стануть основними предметами, очікується також великий список елементів з ранньої історії освоєння космосу. Одним з них є скафандр ера-Меркурій, який не належить якому-небудь космонавту і ніколи не літав в космос. Крім того, на продаж буде виставлений скафандр, який є одним з 27 розроблених для тестування і навчальних цілей для космічних місій між 1981 і 1991 роками.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 471 | Рейтинг: 0.0/0