Субота, 11.05.2024, 09:25
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

НАСА починає прийом заявок від компаній, які хочуть видобувати корисні копалини на Місяці
Поверхня Місяця
 

НАСА починає роботу з приватними компаніями, щоб зробити перші кроки у вивченні цінних ресурсів Місяця, таких як гелій 3 і рідкоземельні метали.

Початкові пропозиції обумовлені Місячними вантажними перевезеннями посадкою в рамках програми Soft Touchdown (каталізатор). Одна або кілька приватних компаній зможуть виграти контракт на будівництво розвідувальних роботів, які стануть першим кроком до видобутку корисних копалин на поверхні нашого природного супутника.

Згідно умов контракту, уряд не буде безпосередньо фінансувати цей проект, однак компанії, які виграють тендер, отримають підтримку НАСА. Заявки приймаються до 17 березня 2014 року включно. У НАСА поки не назвали дату, коли буде оголошений переможець.

Слід зазначити, що НАСА вже працює з приватними компаніями, які обслуговують Міжнародну космічну станцію, і таке партнерство виявилося цілком результативним. Зіткнувшись з проблемами бюджету, агентство шукає інноваційні шляхи співпраці з приватним сектором з метою продовження досліджень та розвідки, як це було нещодавно зроблено з краудсорсінговой кампанією по поліпшенню алгоритмів дослідження астероїдів. Ця кампанія була запущена з однієї з приватних компаній, що працює у напрямку дослідження планетарних ресурсів.

Однак, згідно Договору по космосу від 1967 країнам-членам Організації Об'єднаних Націй заборонено претендувати на Місяць. Можливість видобутку корисних копалин на місячній поверхні і тим більше залучення приватних космічних компаній викликало широкі дебати як у самих США, так і в іншому світі.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 443 | Рейтинг: 0.0/0