Понеділок, 29.04.2024, 09:56
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наука і техніка

В рамках проекту MERCCURI на МКС відправиться колекція вірусів
В рамках проекту MERCCURI на МКС відправиться колекція вірусів
 

Колекція бактерій, вірусів і інших мікробів відправиться на Міжнародну космічну станцію (МКС) у найближчі вихідні в рамках дослідницької ініціативи, відомої як Project MERCCURI, оголосив представник NASA в середу.

Проект MERCCURI (Microbial Ecology Research Combining Citizen and University Researchers on the International Space Station) включає в себе невидимі бактерії, віруси і грибки, зібрані в музеях, на історичних пам'ятках, спортивних майданчиках і т. д. з метою їх подальшого дослідження.

Американське космічне агентство об'єднало свої зусилля з microBEnet, ScienceCheerleaders, Space Florida, NanoRacks і SciStarter.com над проектом, який відправить мікроби на космічну станцію місією SpaceX - 3 у неділю, 16 березня. Потім дослідники почнуть протягом дев'яти днів аналізувати отримані зразки в умовах мікрогравітації на МКС.

"Є надія, що ці дослідження будуть корисними для майбутніх довгострокових пілотованих космічних місій, в яких люди і їх мікроби будуть знаходиться в замкнутому просторі протягом тривалого часу. Ми повинні з'ясувати, яким саме чином ефект мікрогравітації впливає на ці організми. З наукової точки зору дуже важливо знати, як різні мікроби ведуть себе в просторі.І тим більше це слід з'ясувати перед герметизацією людей і їх мікробів протягом довгого часу під час їх подорожі на Марс", – пояснює доктор David Coil, один з співдослідник місії MERCCURI.

Доктор Coil також додав, що вчені будуть одночасно проводити повторювані досліди на Землі у спробі відповісти на те ж саме питання. Одночасно з цим вчені, звичайні громадяни та інші зацікавлені сторони можуть дізнатися більше про різних типах бактерій та інших мікробів, які беруть участь в експерименті, на сайті проекту MERCCURI або з допомогою хэштэга # spacemicrobes через соціальні медіа.



Категорія: Наука і техніка | Додав: 04.12.2016
Переглядів: 404 | Рейтинг: 0.0/0