Субота, 04.05.2024, 07:30
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Рентгенотехника

Трифазний діагностичний рентгенівський апарат великої потужності «Tridix 800»
Удосконалення діагностичних рентгенівських апаратів визначається напрямками розвитку методів дослідження і новими автоматичними системами, що відповідають новим методам дослідження. З урахуванням характеру електромережі Угорщини великі вимоги щодо потужності можуть бути задоволені тільки трифазною мережею живлення. Угорським заводом «RKV» був розроблений рентгенівський апарат «Tridix 800», що працює за принципом регістр-автоматики.

 Технічні дані та області застосування рентгенівського апарату «Tridix 800». Апарат складається з трьох головних частин: пульта управління, генераторного пристрою і перемикача робочих місць. Робота пульта управління забезпечується декількома самостійними частинами. Керуюча частина забезпечує координацію всієї системи, режим роботи, компенсацію дробового ефекту і проникності рентгенівської трубки. Обслуговує і сигналізує частини дають можливість встановлювати параметри при зйомці і просвічуванні незалежно один від одного за принципом регістр-автоматики.З рентгенівським апаратом «Tridix 800» можуть поєднуватися всі пристосування і додаткові пристрої, що працюють при звичайному режимі.

Вимірювальний прилад блоку сигналізації в положенні 0 перемикача робочого режиму вимірює напругу мережі, в положенні «Просвічування» струм рентгенівської трубки, а в положенні «Зйомка» встановлене кількість електрики. Вибір анодної напруги, включення обертового анода, вимикання апарата під час нульового переходу напруги живлення виконуються електронним блоком.

Параметри, що встановлюються на пульті управління:

Просвічування: анодна напруга рентгенівської трубки в межах 35 - 95 кв через кожні 5 кв (у разі особливої необхідності з 25 кв).

Анодний струм рентгенівської трубки:

микрофокус 10, 20, 40 ма; 
малий фокус 10, 20, 40, 70, 100, 200, 300 ма; 
великий фокус 150, 250, 400, 600, 800 ма; 
експозиція в межах 0,01 - 5 сек 24-ма ступенями.

Генератор працює за принципом регістр-автоматики. Параметри знімка в допустимих межах обираються незалежно один від одного. У разі встановлення параметрів, що перевищують допустиму навантаження рентгенівської трубки, спрацьовує блокування рентгенівської трубки, включається сигналізація. Таким чином створюється можливість вибирати оптимальну навантаження трубки.

Генераторний пристрій включає в себе головний трансформатор трифазний, трифазний мостовий випрямляч, що складається з 12-ти селенових стовпів, трансформатори розжарення катода рентгенівської трубки і перемикач робочих місць. Максимальна потужність генераторного пристрою 50 квт, анодна напруга трубки 150 кв, анодний струм 800 ма.

Керуюча система рентгенівського апарата дозволяє застосовувати будь-які додаткові снимочные пристрою: автоматичні пристрої для одиночних і серійних прицільних знімків (касета «Rapidix»,. камера «Odelka» і «Zeiss», змінна касета «Elema»), експозиційні автомати (наприклад, «Jontomat», «Expomat»). Серійні знімки виконуються з частотою кадрів до 5-ти знімків в секунду. На окремих робочих місцях можуть застосовуватися рентгенівські трубки з обертовим анодом потужністю 30/50 і 2/50 квт.

Категорія: Рентгенотехника | Додав: 28.09.2016
Переглядів: 718 | Рейтинг: 0.0/0