Неділя, 05.05.2024, 17:36
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту


Категорії розділу
Технологія металів
та інших конструкційних матеріалів
Чорний хліб металургії
Захист нафтових резервуарів від корозії
Конструкція залізничної колії і його зміст
Шлях у космос
Метеоритні кратери на Землі
У світі застиглих звуків
Моделі залізниць
Рентгенотехника
Наука і техніка
Термодинаміка
Ручна ковка
Гумор


Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ручна ковка

Продуктивність і коефіцієнт корисної дії нагрівальних пристроїв
Продуктивність нагрівального пристрою визначається масою нагрівається до необхідної температури металу за одну годину. Так, горн, зображений на рис. 23, має продуктивність 80 - 120 кг/год, продуктивність закритого горна (див. рис. 24) становить 100 - 120 кг/год, продуктивність камерної печі (див. рис. 28) - 250 - 400 кг/год Продуктивність індукційних нагрівальних пристроїв досягає 2000 кг/год, установок для нагрівання опором (контактним методом) - до б00 кг/год. Наведені показники продуктивності залежать від розмірів печей.Щоб виключити вплив розмірів поду печі на показник продуктивності, використовують відносний показник продуктивності печі, який називають напруженістю поду печі ω і визначають як відношення маси металу в кілограмах, нагрівається в годину, на площа поду в метрах квадратних (кг/м2ч): ω = σ/F.

Чим більше величина напруженості поду печі, тим вище його продуктивність. Напруженість поду, наприклад, полум'яних печей становить 120 - 600 кг/м2ч. 

Коефіцієнт корисної дії (ккд) нагрівального пристрою визначається відношенням кількості теплової або електричної енергії, отриманої заготівлею, до загальної кількості витраченої енергії, вираженим у відсотках. Кількість витраченої енергії завжди більше енергії, отриманої заготівлею, так як частина енергії втрачається разом з газами, що відходять, завжди є втрати через вікна, щілини і т. д.

Ковальські горни, що працюють на твердому паливі, мають найменший ккд (до 10%), ккд камерних печей без рекуператорів становить 10 - 15%, з теплообмінниками - до 30%, методичні печі мають ккд до 40 - 50%. Высокоэкономичными є електронагрівальні пристрої, їх ккд досягає 70 - 80%. 

Чим нижчий ккд нагрівального пристрою, тим більше доводиться витрачати палива або електроенергії на нагрів 1 кг металу. Ковальські горни мають дуже низький ккд, тому прагнуть переходити на роботу з печами і иснользовать в якості палива газ або мазут.

Категорія: Ручна ковка | Додав: 28.09.2016
Переглядів: 1196 | Рейтинг: 0.0/0